Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

OTRZYMALIŚMY CERTYFIKAT

"W-F Z KLASĄ"

 

 

    Przyszedł czas na podsumowanie działań w programie W-f z klasą. Przez cały rok szkolny 2013/2014 działo się bardzo wiele… Zadania wybrane przez nas do realizacji zarówno w semestrze zimowym jak i letnim zostały wykonane, mało tego będą kontynuowane w II edycji. Przez udział szkoły w programie wprowadziliśmy szereg zmian, które podnosiły jakość pracy szkoły, rozwijały nasz warsztat pracy.

    W efekcie naszej działalności braliśmy udział w licznych zawodach sportowych, a piknik rekreacyjno-integracyjny pt ”Sportowy zawrót głowy” okazał się świetną zabawą i na stałe wpisujemy go w harmonogram imprez szkolnych.

    Wszystkie te działania spowodowały, że w naszej szkole  aktywność fizyczna stała się bardziej atrakcyjna, ciekawsza w swojej formie i udoskonalona. 

    Bardzo cieszymy się ,że mogliśmy uczestniczyć w programie- dostarczał na wiele innowacyjnych pomysłów, wymienialiśmy się doświadczeniami z innymi szkołami.

    Podsumowując chcieliśmy podziękować  nauczycielom i uczniom biorącym udział w programie. Dowodem waszego zaangażowania  jest Certyfikat , który otrzymaliśmy. Gratulujemy i zachęcamy do odwiedzenia nas na blogu i śledzenia naszych działań w II edycji programu W-f z klasą.

http://blogiceo.nq.pl/soswnr1/

Nauczyciele w-fu :)