Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

KOLEJNY ETAP PROGRAMU ERASMUS 

 

    W dniach od 22 do 26 sierpnia dwoje nauczycieli naszego Ośrodka uczestniczyło w kursie Digital Marketing Strategy w Puerto de la Cruz na Teneryfie. Kurs zorganizowała FU International Academy Tenerife a wyjazd był częścią projektu: "Między nowoczesnością, a uważnością - most koncepcyjny w edukacji specjalnej", który realizujemy od 2019 roku, a który zakończy się jesienią 2022.

    Profesjonalnie przygotowane wykłady i warsztaty prowadzone były przez międzynarodowych specjalistów pochodzących z Niemiec, Rumunii i Hiszpanii. Przekazywana wiedza dotyczyła optymalizacji silników wyszukiwania, pozycjonowania stron internetowych, zamieszczania płatnych dodatków reklamowych, tworzenia zaplecza koncepcyjnego dla stron Web, wykorzystania mediów społecznościowych oraz szeroko pojętego marketingu cyfrowego.

    Przez pięć dni nasi nauczyciele mieli możliwość nabycia nowej wiedzy ale również poznania współuczestników i spędzenia z nimi czasu podczas tzw. special activities - zajęć rekreacyjnych oferowanych przez organizatora. Z pewnością będziemy chcieli zapoznać naszą młodzież z niektórymi aspektami kultury kanaryjskiej, a może nawet przybliżyć kulinarne wynalazki wyspiarzy.

    Bądźcie zatem gotowi na "Banana Day"!