Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

    W roku szkolnym 2009/2010 zespół taneczny „ASLAN”, który działa przy naszym Ośrodku od 2002 roku pracował pod kierunkiem Marianny Wyszyńskiej nad układami do muzyki współczesnej, poznając takie formy tańca jak jazz, latino jazz, a także videoclip dance.

    Dziewczęta zaprezentowały układ taneczny zatytułowany „Naughty ladies of the dark”, który był połączeniem kilku technik tanecznych.

      W maju dziewczęta wzięły udział w dwóch konkursach tanecznych: „O Buławę Lajkonika”, oraz w konkursie „Radości i Uśmiechu Lajkonik 2010”. Po pierwszych eliminacjach zostały zakwalifikowane do zaprezentowania swojego układu na Małym Rynku. Konkurencja była ogromna, zespół zajął trzecie miejsce i uzyskał Małą Buławę Lajkonika. W drugim konkursie dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i wygrały cenne nagrody (między innymi profesjonalny sprzęt muzyczny). Jest to dla zespołu wielki sukces, ale zarazem motywacja do dalszej wzmożonej pracy w przyszłym roku. Cała impreza była dla wszystkich ogromnym przeżyciem, zakończonym dużym poczuciem satysfakcji.

------------------------------------------------------

~~ ZDJĘCIA Z WYSTĘPÓW ~~