Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

WYCIECZKA INTEGRACYJNA

DO MUSZYNY I KRYNICY ZDROJU

 

    W dniach 10 -12 października 2022 roku uczniowie klas pierwszych Branżowej Szkoły I stopnia oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 2, przebywali na wycieczce integracyjną w Muszynie i Krynicy Zdroju.

    Beskidy przywitały nas piękną, słoneczną pogodą, która towarzyszyła nam podczas wyjścia na wieżę widokową ,,Słotwiny Arena”. Po zameldowaniu w DW „Kolejarz”, wybraliśmy się na wycieczkę po okolicy, podziwiając ,,złotą polską jesień” w górach.

    Drugiego dnia odwiedziliśmy malownicze „Ogrody zmysłów” i rynek w Muszynie, gdzie w miejscowej kawiarni ugościliśmy się pysznymi ciastkami. Wieczór spędziliśmy przy wspólnej biesiadzie przy ognisku połączonym z grillem.

    Ostatniego dnia udaliśmy się na pieszą wycieczkę na Górę Parkową, z której kolejką zjechaliśmy do Krynicy. Potem powędrowaliśmy do pijalni wód mineralnych, a następnie do miejscowych sklepików z regionalnymi pamiątkami.

    Szkoda, że te atrakcje trwały tylko trzy dni.

    Dziękujemy Stowarzyszeniu Wielkie Serce za to Serce i możliwość zdobycia nowych doświadczeń praz poznania nowych kolegów i koleżanek.